uk-UA
Адреса: 03061, м.Київ, вул. Шепелєва, 4а | E-mail: info@makagro.com.ua

095 560-80-05

096 560-80-05

073 560-80-05

з 8:00 до 18:00 (пн-пт) з 9:00 до 18:00 (сб-вс)

044 333-40-16

Бесплатно по Киеву со стационарных

Головна » 
Нотатки Агронома

Нотатки Агронома

Обрати тему:
Лобода біла

Одним з найважливіших завдань для фермерів є боротьба з бур'янами, які мають значний вплив на врожайність с/г культур. Найбільш серйозною проблемою при вирощуванні сої часто є боротьба з лободою білою. Соя вкрай негативно реагує на наявність конкурентної рослинності на полі. Тому слід ретельно контролювати наявність бур'янів у посівах сої, від початку проростання культури і до збору врожаю.

Лого makagro.com.ua
Післядія гербіцидів

Невід'ємною частиною систем захисту рослин при вирощуванні будь-якої сільськогосподарської культури є використання гербіцидів для контролю засміченості посівів бур'янами. При виборі і внесенні гербіцидів, потрібно враховувати ряд нюансів, одними з яких є післядія препарату, а також ризики фітотоксичного впливу на наступну культуру у сівозміни. Кожен препарат розкладається з різною швидкістю, тому сила і інтенсивність післядії також різні.

Лого makagro.com.ua
Страхові гербіциди

Для захисту культур протягом вегетації застосовують страхові гербіциди, ще їх називають післясходовими. Їх ретельно підбирають залежно від основної культури, виду бур'янів, які потрібно прибрати, і періоду внесення (фази розвитку культури). Страхові гербіциди вносять в період від проростання до початку цвітіння. Потрібно пам'ятати, що внесення будь-яких страхових гербіцидів після початку цвітіння пригнічує культуру і знижує майбутню врожайність.

Лого makagro.com.ua
Ад'юванти

Щоб поліпшити проникність і підвищити дію засобів захисту рослин та добрив використовують допоміжні препарати - ад'юванти. В цих комплексах містяться речовини, що підвищують здатність робочого розчину рівномірно розподілятися на поверхні і проникати в тканини рослин. Це дозволяє підсилити ефект від обробки посівної площі гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами та мікродобривами.

Лого makagro.com.ua
Суцільні гербіциди

Гербіциди суцільної дії використовують для боротьби зі злаковими і дводольними бур'янами. Основні діючі речовини - ізопропіламінна сіль гліфосату і калійна сіль гліфосату, які завдяки системній активності знищують не тільки наземну вегетативна масу, але також і коріння. Тому вони ефективні в боротьбі з багаторічними бур'янами, що мають потужну кореневу систему.

Лого makagro.com.ua
Обробка пестицидами

На дію та ефективність пестицидів впливає ряд факторів: температура повітря та грунту, інтенсивність вітру, пил, опади і так далі. Кожен виробник рекомендує проводити обробку полів хімікатами в оптимальних умовах для досягнення максимальних результатів.

Лого makagro.com.ua
Технологія Експрес

Компанія «Pioneer» зробила прорив на ринку посівного матеріалу, селекціонував гібриди соняшника, стійкі до гербіцидів на основі сульфонілсечовини, що дало можливість фермерам легко і швидко позбавлятися від конкуруючих бур'янів, не завдаючи шкоди соняшнику. Дана технологія вирощування називається «ExpressSun» і запатентована виробником.

Лого makagro.com.ua
Имидазолиноны

Гербіциди типу Євро-Лайтнінг, Віталайт, Імпекс Дуо, Євро-Ланг, тобто що містять діючі речовини групи імідазолінонів, є єдиними препаратами, здатними знищувати більшість дводольних та злакових бур'янів. Не менш важливим є безпека цих гербіцидів для корисних комах, включаючи запилюючих бджіл, і малотоксичність для с/г тварин.

Лого makagro.com.ua
Поле кукурудзи

Великі фермерські господарства підходять до вирощування кукурудзи комплексно, ретельно відбираючи не тільки гібрид, але і щороку складаючи спеціальну технологічну схему, з урахуванням регіону, культури, попередника, наявності достатньої кількості зимово-весняної вологи та поживних елементів у грунті.

Лого makagro.com.ua
Дротянка

Посіви кукурудзи схильні до поразки багатьма шкідниками, найбільший збиток з яких здатні завдати: дротянка, шведська муха і стеблевый метелик. У різних регіонах України ризик ураження тими чи іншими комахами відрізняється, що залежить від кліматичних умов і фітосанітарного стану полів в регіоні.

Лого makagro.com.ua
ФАО

ФАО - це індекс скоростиглості кукурудзи, впроваджений FAO (розшифровка - Food and Agricultural Organization або Організація з продовольства і сільського господарства) при Організації об'єднаних націй. У нашій країні розрізняють п'ять основних груп ФАО: ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі, середньопізні, пізньостиглі (мал.1). Кожна з них має свої характеристики і особливості обробітку.

Лого makagro.com.ua
Реакція ґрунтового розчину

Найважливіший фактор, що впливає на розвиток рослин і засвоєння ними поживних речовин - кислотність грунту. Різку зміну кислотної реакції можуть спровокувати: кислотні дощі, недостатнє внесення добрив або активне використання хімічних засобів захисту рослин. Наприклад, низький рівень - рН<4 або високий - рН>9, чинить токсичний вплив на кореневу систему рослин, негативно впливаючи на темпи розвитку вегетативної маси та обсягів її наростання. Також це знижує рівень азоту в грунті, що призводить до пригнічення росту рослин і знижує здатність засвоєння азоту.

Лого makagro.com.ua
Внесення макродобрив

Макродобрива – це комплекс поживних елементів, необхідних для нормального розвитку рослин. До їх складу входять: Азот (N),Фосфор (P), Калій (K), Кальцій (Ca), Магній (Mg), Сірка (S). Призначені для передпосівного та позакореневого підживлення рослин.

Лого makagro.com.ua
Посів сидератів

Сидерати або, так звані, "зелені добрива" вирощуються, як проміжні рослини між збором врожаю і посівом наступної культури. Цілі їх використання різні, але в основному вони призначені для подальшого закладення в грунт, з метою підвищення вмісту органічних речовин.

Лого makagro.com.ua
 

Ваше замовлення

редагувати замовлення
Всього на суму:000 грн
 

Оплата

  • при отриманні товару
  • готівкою в банку
  • через "Приват24"
  • банківський платіж
 

Доставка

Нова пошта - безкоштовно по всій Україні!

Кур'єром - безкоштовна доставка на Вашу адресу "до дверей" при 100% передоплаті!

 

Консультація

Якщо у Вас є запитання - задайте його нашим фахівцям, і Ви отримаєте рішення будь-якої проблеми від професійних агрономів. Всі консультації безкоштовні!

Ваші товари в корзині
товар
ціна *
фасовка
кількість
сума
* – ціна обраної фасовки/посівної одиниці
Всього: 0.00грн
Продовжити покупку
Швидке замовлення