Каталог

Насіння соняшника Фантазія НС

Традиційний гібрид від компанії "Нертус" з високим потенціалом врожайності
Код:101271
  • Насіння соняшника Фантазія НС
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
смарт53200 грн/міш.
екстра156700 грн/міш.
Разом53200 грн
Кількість
ВиробникНертус (Nertus)
ОригінаторНС СЕМЕ (NS SEME)
Вегетація, днів112-117
Врожайність, ц/га49
ТехнологіяЗвичайний
Олійність, %50
Висота, см180
Вага 1000 насінин, г69
Стійкість до вовчка5 рас (A, B, C, D, E)
Стійкість до посухи8 з 10
Стійкість до основних хвороб8 з 10
Кіл-сть насінин у мішку, шт150000
Рекомендовані регіониСхід, Захід, Північ, Центр, Південь

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Соняшник Фантазія НС відрізняється високим вмістом олії в насінні і здатний приносити високі врожаї навіть в районах з поганим фітосанітарним станом полів, за рахунок несприйнятливості до збудників всіх рас борошнистої роси і попелястої гнилі, а також 5 рас соняшникового вовчка. Батьківські лінії виведені сербським інститутом NS SEME, вирощується насіння Фантазія виробником "Nertus" в Україні, з дотриманням жорстких європейських стандартів якості та доробки.

Висока стійкість рослини до посухи і ранньо-весняним заморозкам робить гібрид Фантазія НС універсальним, придатним для одержання врожаїв до 49 ц/га по всій території країни. Соняшник не вимогливий до складу грунту, насіння можна висівати в ранні строки. Поля з високим ризиком ураження фомопсисом, фомозом, попелястою гниллю та борошнистою росою не є небезпечними для Фантазія НС, так як гібрид має високу стійкість до даних захворювань.

Продуктивність гібрида Фантазія НС

На території України Фантазія НС вирощується з 2015 року, гібрид встиг зарекомендувати себе, як стабільний за врожайністю і темпами розвитку. Висока стійкість до осипання насіння дозволяє зібрати урожай без втрат. Середня рекомендована густота посіву на момент збирання - 46000-50000 рослин/га

"МакАгро" пропонує купити насіння соняшника Фантазія НС з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.