Каталог

Насіння ярої пшениці

50
105-110
115
60
1 репродукція
73000 грн
50
110
100
65
1 репродукція
73000 грн
50
110
100
64
1 репродукція
73000 грн
50
90-100
85
85
1 репродукція
73000 грн

Ярова пшениця вирощується по всьому світу, як цінна продовольча культура, маюча чудові технологічні властивості, що дозволяють використовувати зерно для виготовлення хліба та хлібобулочних виробів. Україна щорічно б'є рекорди з продажу зерна пшениці на експорт в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Характеристики ярої пшениці

Сорти пшениці цього виду мають високу пластичність до умов вирощування і здатні стійко переносити періоди несприятливих погодних умов. Купити насіння ярої пшениці за низькою ціною можна в інтернет-магазині "МакАгро", наші агрономи допоможуть вибрати посівмат під конкретні умови вирощування і скласти технологічну карту для досягнення максимальних показників врожайності та якості зерна.

Основні переваги ярої пшениці:

  • вміст білка - до 21%;
  • висока якість зерна;
  • не схильна до захворювань і ураження шкідниками;
  • не обсипається, що дозволяє зменшити втрати при зборі;
  • володіє високою жаростійкістю і здатна легко переносити тривалі періоди посухи.

Особливості вирощування

Найбільш поширеним варіантом вирощування насіння ярої пшениці є пересівання озимих культур при поганому виході останніх з зими або для підсіву при значному зріджуванні. Навіть при поганому фітосанітарний стан поля яра пшениця здатна приносити максимальні врожаї за рахунок високої стійкості до основних захворювань культури.

Для отримання максимальних результатів по врожайності слід дотримуватися правил підгодівлі ярої пшениці, як макро - так і мікродобривами, покликаними забезпечити повноцінне харчування культури і підвищити стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

"МакАгро" пропонує купити ярі з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.