Каталог

Насіння кукурудзи Подільський 274 СВ

Універсальний гібрид кукурудзи української селекції
Код: 532347
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
1 міш. 59000 грн/міш.
Разом 59000 грн
Кількість
Виробник Бест Корн
Вага 1000 насінин, г 300
Висота, см 250
Влаговіддача висока
Врожайність, ц/га 130
Кіл-сть насінин у мішку, шт 80000
Качанів на стеблі 2
Оригінатор Інститут зернових культур НААН
Призначення зерно
Рекомендовані регіони Схід, Захід, Північ, Центр, Південь
Стійкість до основних хвороб 9 з 10
Стійкість до посухи 9 з 10
Стійкість до холоду 9 з 10
Тип зубовидне
ФАО 290

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Кукурудза Подільський 274 СВ - один з найбільш затребуваних гібридів на ринку посівмату України завдяки оптимальному ФАО - 290, високому потенціалу врожайності - 130 ц/га і еталонним показникам стійкості до несприятливих умов. Міцне стебло і потужна коренева система рослини забезпечує стійкість до вилягання на рівні 9 з 10 балів, навіть при тривалому перестої.

Крім високої рентабельності вирощування гібриду Подільський 274 СВ на зерно, його також можна обробляти на силос, з 1 га посівної площі кукурудза приносить до 650 ц/га бадилля, листя і стебел. Насіння не бояться тривалої посухи і здатне швидко розвивати корені для одержання вологи і поживних речовин з глибинних запасів у грунті.

Стійкість гібриду Подільський 274 СВ

При ураженні посівів шкідниками, структура кукурудзи Подільський 274 СВ дозволяє забезпечити "тимчасове вікно" до проведення інсектицидної обробки, під час якого шкідники не завдають шкоди майбутньої врожайності. В своїй групі стиглості гібрид володіє одними з кращих показників стійкості до поширених захворювань, що дозволяє знизити ризик ураження рослин патогенами до мінімуму.

"МакАгро" пропонує купити насіння кукурудзи Подільський 274 СВ з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.