Каталог

Насіння кукурудзи Біг Стар

Продуктивний гібрид французької селекції з урожайністю на рівні 135 ц/га
Код: 152212
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
1 міш. 182500 грн/міш.
Разом 182500 грн
Кількість
Виробник АПК Маїс
Вага 1000 насінин, г 310
Висота, см 270
Влаговіддача висока
Врожайність, ц/га 135
Кіл-сть насінин у мішку, шт 80000
Качанів на стеблі 1
Оригінатор Євраліс Семенс (Euralis Semences)
Призначення зерно
Рекомендовані регіони Схід, Захід, Північ, Центр, Південь
Стійкість до основних хвороб 8 з 10
Стійкість до посухи 9 з 10
Стійкість до холоду 9 з 10
ФАО 220

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Насіння кукурудзи Біг Стар призначене для вирощування, як на зерно, так і на силос, добре реагуюе на родючі ґрунти. Вихід зерна - 85%, форма качана - конусоподібна з 14-16 рядами зерен на кожному, простий в обмолоті. Гібрид відрізняється універсальністю, так як володіє максимальною посухо - та холодостійкістю.

Переваги гібриду Біг Стар

За рахунок високої стійкості до основних захворювань, насіння Біг Стар може вирощуватися навіть в регіонах з поганим фітосанітарним станом полів. Маса 1000 зерен складає 300-310 грам. Гібрид показує високу врожайність навіть у критичні року, володіє швидкою вологовіддачею.

Незважаючи на висоту стебла, кукурудза Біг Стар стійка до вилягання. Гібрид чутливий до позакореневого підживлення, використовуючи мікродобрива "Квантум-Зернові" можна підвищити якість зерна та урожайність гібриду на 10-18%. Біг Стар адаптований для вирощування на всій території України.

"МакАгро" пропонує купити насіння кукурудзи Біг Стар з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.