Каталог

Мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій

Хелатне мікродобриво, яке застосовується в інтенсивних технологіях вирощування та для позакореневого/кореневого підживлення фосфором і калієм
Код: 218425
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
20 л 5900 грн/л
Разом 118000 грн
Кількість
Виробник Укравіт
Для культур Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Овес, Огірки, Плодово-ягідні культури, Помідори, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Результат дії підвищення якості врожаю, підвищення морозостійкості
Склад калій - 180 г/лфосфор - 100 г/л
Спосіб внесення в краплинному поливі, листкове підживлення

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Хелатне мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій містить легко засвоювані фосфор і калій для швидкого усунення дефіциту цих елементів живлення у сільськогосподарських рослинах. Може використовуватися, як для позакореневого, так і для кореневого живлення. Препарат дозволяє значно підвищити стійкість культури до грибкових захворювань, а при внесенні на озимих - морозо- і холодостійкість.

Особливості Авангард Р Фосфор+калій

Мікродобриво дозволяє швидко заповнити недолік фосфору і калію, що особливо важливо в стресові періоди, спровоковані зміною погодних умов або обробкою посівів гербіцидами, фунгіцидами або інсектицидами. Беручи до уваги, що відсутність або недоступність для рослин цих елементів негативно впливає як на розвиток, так і на врожайність культури в підсумку, підживлення за схемою є невід'ємною частиною вирощування с/г культур за інтенсивною технологією.

"МакАгро" пропонує купити мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.