Каталог

Інсектицид Хлорпірівіт-агро

Системно-контактний інсектицид для знищення комах у с/г посівах
Код: 2110169
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
20 л 36400 грн/л
Разом 728000 грн
Кількість
Виробник Укравіт
Аналог Нурел Д
Для культур Горох, Землі не с/г призначення, Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Сади, Буряк цукровий
ДР хлорпірифос - 500 г/л, циперметрин - 50 мл/л
Проти шкідників Комплекс шкідників сходів, Комплекс грунтових шкідників
Тип контактно-системний

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Інсектицид Хлорпірівіт-агро - комбінований препарат для контролю комах у посівах сільськогосподарських культур. Застосовується для знищення шкідників кукурудзи, гороху, соняшнику, озимої та ярої пшениці, а також земель не сільськогосподарського призначення. Обробку посівів препаратом необхідно проводити при температурі від 10 до 24°С, захисна дія триває до 3 тижнів з моменту обприскування.

Механізм дії

Діючі речовини - хлорпірифос і циперметрин, пригнічують синтез холінестерази. Препарат викликає порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і смерті комах-шкідників. Для досягнення максимального ефекту від обробки інсектицидом Хлорпірівіт-агро, слід рівномірно покривати рослини робочим розчином і уникати перевитрати препарату (стікають краплі).

Переваги Хлорпірівіт-агро:

  • два високоефективних діючих компонента;
  • швидкий ефект;
  • низька витрата робочої рідини;
  • відсутня фітотоксичність;
  • використовується в бакових сумішах.
"МакАгро" пропонує купити інсектицид Хлорпірівіт-агро з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.