Каталог

Гербіцид Зерновій

Післясходовий гербіцид для захисту посівів зернових культур від злакових бур'янів
Код: 214302
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
5 л 70900 грн/л
Разом 354600 грн
Кількість
Виробник Укравіт
Аналог Пума Супер
Для культур Пшениця озима, Жито, Ячмінь озимий
ДР феноксапроп-п-етил - 69 г/л
Проти бур'янів Однорічні злакові бур'яни
Тип післясходовий
Для культур Норма витрати л/га (л/т) Період обробки Проти бур'янів
Пшениця озима, Ячмінь озимий, Жито 1 Фаза 2-3 листка бур'янів Однорічні злакові бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Зерновій - один з небагатьох післясходових системних препаратів, що дозволяють ефективно боротися зі злаковими бур'янами в посівах зернових культур. Може використовуватися з іншими ЗЗР, крім лужних, але перед змішуванням варто перевірити препарати на сумісність.

Невисока гектарна вартість обробки, ефективність і зручна фасовка робить гербіцид Зерновій оптимальним для обробки зернових культур. Висока селективність забезпечує відсутність фітотоксичної дії на с/г рослини, а висока швидкість дії гербіциду на чутливі бур'яни забезпечує відсутність конкуренції за вологу та поживні речовини вже через кілька годин після обробки.

Механізм дії Зерновій

Феноксапроп-п-етил володіє високою гербіцидною активністю проти злакових бур'янів. Після обприскування швидко проникає у всі тканини і органи рослин, пересуваючись по ксилемі та флоемі, і зупиняє вироблення жирних кислот. У результаті, синтез мембран клітин припиняється, і рослини гинуть протягом 10-14 днів з моменту обробки.

Особливості застосування гербіциду Зерновій

Обприскування посівів зернових можна проводити починаючи з фази другого листка і аж до виходу в трубку. Антидот у складі гербіциду Зерновій виключає негативний вплив на культурні рослини. При високому ступені засміченості варто збільшити норму витрати препарату до 1,2 г/га.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Зерновій з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.