Каталог

Гербіцид Вензар

Грунтовий гербіцид, гнітючий процес фотосинтезу у чутливих однорічних дводольних бур'янах, безпечний для застосування на цукрових буряках
Код:414564
  • Гербіцид Вензар
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л115200 грн/л
Разом576100 грн
Кількість
ВиробникДюпонт (DuPont)
Типгрунтовий
ДРленацил - 500 г/л
Для культурБуряк цукровий
Проти бур'янівОднорічні дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Буряк цукровий 1 - 2 Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву або до появи сходів культури Однорічні дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Вензар - досходовий препарат на основі ленацилу, володіє яскраво вираженою ґрунтовою дією проти однорічних дводольних бур'янів у посівах цукрових буряків. Внесення гербіциду можна проводити в один, два або три прийоми, але загальна норма обробки за сезон не повинна перевищувати 2 л/га, щоб уникнути прояву фітотоксичності на культуру.

Механізм дії Вензар

Ленацил має вибіркову гербіцидну дію, в бур'яни проникає через молоді корені. Дія препарату базується на пригніченні процесу фотосинтезу. Завдяки удосконаленій формулі і високої очищення, гербіцидна активність у ґрунті зберігається протягом 160-180 днів після внесення, що дозволяє повністю очистити поле від однорічних дводольних бур'янів на весь період вегетації буряків.

Переваги гербіциду Вензар:

  • ефективність при знижених температурах;
  • тривала і потужна гербіцидну дію проти однорічних дводольних бур'янів;
  • ідеальний для змішування з іншими гербіцидами, так як здатний посилювати їх дію;
  • безпечний для рослин буряків та якості коренеплодів.
"МакАгро" пропонує купити гербіцид Вензар з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.