Каталог

Гербіцид Султан

Досходовий та післясходовий гербіцид для знищення більшості однорічних бур'янів
Код:254264
  • Гербіцид Султан
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л82900 грн/л
Разом414400 грн
Кількість
ВиробникАдама
Типгрунтовий
ДРметазахлор - 500 г/л
Для культурКапуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий
Проти бур'янівОднорічні дводольні і злакові бур’яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Капуста 1.2 - 1.8 Обприскування грунту до висадки розсади в грунт, Обприскування ґрунту через 1-7 днів після висадки розсади (з обов'язковим наступним поливом) Однорічні дводольні і злакові бур’яни
Ріпак озимий, Ріпак ярий 1.2 - 1.8 Оприскування грунту після сівби, але до появи сходів, Фаза 2-4 листка культури, Фаза сім'ядольних листків бур'янів Однорічні дводольні і злакові бур’яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Султан може використовуватися, як ґрунтовий, так і післясходовий препарат, має високу вибірковість дії, знищує більшість однорічних бур'янів у посівах сільськогосподарських культур. Не потребує зароблення в грунт при досходовому внесенні, створює надійний захист від проростання насіння бур'янів на 30-60 днів з моменту проведення обробки.

Механізм дії Султан

Проникаючи через кореневу систему і сім'ядолі, гербіцид Султан порушує фізіологічну структуру коренів чутливих до метазахлору рослин. В результаті, харчування і розвиток бур'янів зупиняється і рослини гинуть. При післясходовому застосуванні, бур'янисті рослини зупиняються в рості, потім змінюється колір листя і вони гинуть.

При грунтовому внесенні утворюється захисний екран на глибині залягання насіння бур'янів (2-7 см). Рослини гинуть на початку проростання або через 1-2 дні після появи сходів. Дія гербіциду Султан у грунті триває до 60 днів з моменту внесення, залежно від забур'яненості та зволоженості грунту.

Переваги гербіциду Султан

Препарат, при досходовому застосуванні, дозволяє культурним рослинам максимально використовувати грунтову вологу в ранній період вегетації. Гербіцид Султан, завдяки тривалому збереженню активності у ґрунті, дозволяє захистити с/г рослини від цілого ряду однорічних бур'янів, що проростають при різних температурах. Підвищена концентрація метазахлору дозволяє знизити норму і витрати на обробку посівів ріпаку від бур'янів.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Султан з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.