Каталог

Гербіцид Прометей

Системний двокомпонентний гербіцид для контролю злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи
Код:404180
  • Гербіцид Прометей
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
0.5 кг234100 грн/кг
Разом117100 грн
Кількість
ВиробникПрезенс технолоджи (Presence technology)
Типпіслясходовий
ДРнікосульфурон - 630 г/кг, тифенсульфурон-метил - 120 г/кг
АналогБазис+Мілагро
Для культурКукурудза
Проти бур'янівЗлакові та дводольні бур'яни, Однорічні та багаторічні бур’яни
Для культурНорма витрати кг/га (кг/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза 0.06 - 0.08 Фаза однорічних бур'янів - 4-5 листків, коренепаросткових - фаза розетки, інших багаторічних бур'янів - 10-15 см висоти Злакові та дводольні бур'яни, Однорічні та багаторічні бур’яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Прометей - комплексний системний препарат, що забезпечує надійний контроль над більшістю бур'янів, включаючи однорічні і багаторічні, як зернові, так і дводольні бур'яни. Гербіцид не пригнічує кукурудзу і відрізняється низькою нормою витрати при широкому спектрі дії. Бур'яни зупиняються в розвитку вже через 3 години після обприскування.

Механізм дії

  1. Нікосульфурон - речовина вибіркової дії, застосовується проти більшості злакових та дводольних бур'янів. Проникаючи через листя, пригнічує ацетолактатсинтазу, перешкоджаючи нормальному перебігу обмінних процесів у структурі бур'янів.
  2. Тифенсульфурон-метил - має системну дію, спрямовану на пригнічення розвитку широколистих проблемних рослин. Може проникати в рослину, як через стебло і листя, так і через кореневу систему. Зупиняє процес синтезу ізолейцину і валіну.

Переваги гербіциду Прометей

За рахунок комплексної дії двох діючих речовин, гербіцид Прометей здатний ефективно контролювати більшість дводольних і злакових бур'янів у посівах кукурудзи. Один з найбільш ефективних препаратів для знищення пирію повзучого. Прометей може використовуватися в бакових сумішах для зменшення кількості обробок за сезон.

Для підвищення ефективності дії гербіциду Прометей слід використовувати в комплексі з прилипачем.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Прометей з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.