Каталог

Гербіцид Обрій

Високоефективний гербіцид на основі ацетохлору для контролю однорічних бур'янів
Код:404183
  • Гербіцид Обрій
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
10 л21400 грн/л
Разом214500 грн
Кількість
ВиробникПрезенс технолоджи (Presence technology)
Типгрунтовий
ДРацетохлор - 850 г/л
АналогХарнес
Для культурКукурудза, Соняшник, Соя
Проти бур'янівОднорічні злакові та дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза, Соняшник, Соя 1.5 - 2.5 Обприскування грунту до висівання або до появи сходів культури Однорічні злакові та дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Обрій - інноваційний препарат на основі ацетохлору, призначений для боротьби з широким спектром однорічних дводольних та злакових бур'янів. За рахунок додавання рослинного масла і високоефективних емульгаторів, вдалося зменшити концентрацію діючої речовини, що дозволило, без зниження ефективності, виключити можливу токсичну дію на сільськогосподарські рослини за умови занадто зволоженого грунту.

Механізм дії Обрій

Ацетохлор належить до класу хлорацетамідів і є одним з найбільш ефективних препаратів для контролю однорічних бур'янів. Дія гербіциду Обрій заснована на придушенні клітинного дихання чутливих рослин. Після внесення пестицид накопичується у верхніх шарах грунту, зупиняючи розвиток бур'янів на початкових етапах вегетації.

Переваги гербіциду Обрій

За рахунок нової формули гербіциду, препарат не має пригнічувальної дії на культурні рослини навіть при високому ступені вологості грунту. Обрій здатний захищати посіви с/г рослин протягом 15 тижнів після внесення. Формування своєрідного захисного екрана на ґрунті забезпечує відсутність конкуренції за поживні речовини і воду з грунту.

Особливості застосування:

  • робочий розчин готується безпосередньо перед обробкою і повинен бути використаний в день приготування;
  • обприскування може проводитися як до, так і під час посіву насіння с/г рослин, а також після посіву, але до появи перших сходів;
  • при проведенні обробки по сухому грунту слід провести боронування і потім коткування.
"МакАгро" пропонує купити гербіцид Обрій з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.