З 1 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 10%!
Каталог

Гербіцид Напалм

Високоефективний гербіцид суцільної дії на основі ізопропіламінної солі гліфосату
Код:494481
  • Гербіцид Напалм
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л16300 грн/л
339400 грн
Разом325800 грн
Кількість
ВиробникДефенда (Defenda, Seedera)
Типсуцільний
ДРізопропіламінна сіль гліфосату - 480 г/л
АналогРаундап
Для культурЗемлі не с/г призначення, Пари, Поля с/г призначення
Проти бур'янівДесикація культури, Однорічні, багаторічні дводольні та злакові бур’яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення, Пари 4 - 6 В період активного росту бур'янів Багаторічні злакові та дводольні бур'яни
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення, Пари 2 - 4 В період активного росту бур'янів Однорічні злакові та дводольні бур'яни
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Овес, Горох, Льон-довгунець, Жито 3 - 5 Обприскування посівів за 2 тижні до збирання за вологості зерна не більше 30% Десикація культури
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення, Пари 6 - 8 В період активного росту бур'янів Складновидалимі бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид суцільної дії Напалм дозволяє повністю очистити оброблювану ділянку від усіх видів однорічної і багаторічної смітної і більшості деревно-чагарникової рослинності. Препарат містить 480 г/л ізопропіламінної солі гліфосату високого очищення, також використовується для десикації сільськогосподарських культур під час дозрівання.

Механізм дії Напалм

Діюча речовина має системну дію і ефективна проти пророслих бур'янів. Проникаючи через наземну масу, гербіцид швидко поширюється по всіх тканинах рослин і накопичується в зонах активного росту, зупиняючи вироблення життєво важливих амінокислот. Бур'яни швидко зупиняються у розвитку, вегетативна маса і коренева система відмирає.

Переваги та особливості гербіциду Напалм

Препарат дозволяє за одну обробку знищити всю проблемну рослинність, включаючи складновидалимі багаторічні бур'яни. Короткий період напіврозпаду діючої речовини в грунті виключає забруднення ґрунтових вод та накопичення препарату в об'єктах навколишнього середовища.

Напалм не має ґрунтової активності та не ефективний проти не пророслих бур'янів. Використання гербіциду Напалм в якості десиканта дозволяє швидко досушити зерно/насіння до оптимальної збиральної вологості. Дотримання правил і регламенту внесення забезпечать високу ефективність та безпеку для с/г тварин і людини.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Напалм з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.