Каталог

Гербіцид Калібр 75

Системний післясходовий гербіцид, призначений для швидкого знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, включаючи карантинні види (амброзія, підмаренник чіпкий, лобода та ін)
Код: 414600
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
0.5 кг 502000 грн/кг
Разом 251000 грн
Кількість
Виробник Дюпонт (DuPont)
Для культур Овес, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
ДР тифенсульфурон-метил - 500 мл/л, трибенурон-метил - 250 мл/л
Проти бур'янів Однорічні та багаторічні дводольні буряни
Тип післясходовий
Для культур Норма витрати кг/га (кг/т) Період обробки Проти бур'янів
Пшениця озима 0.06 Фаза кущіння до прапорцевого листка Однорічні та багаторічні дводольні буряни
Овес, Жито 0.04 - 0.045 Обробка посівів у фазі кущіння культури Однорічні дводольні бур'яни
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий 0.04 - 0.045 Фаза кущіння до прапорцевого листка Однорічні дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Калібр 75 - післясходовий гербіцид від компанії DuPont для захисту зернових колосових культур від широкого спектру дводольних бур'янів, включаючи проблемні. Обидві діючі речовини Калібр 75 володіють системною активністю і швидко пригнічують ріст бур'янів, знижуючи конкуренцію за вологу, поживні речовини і сонячне світло на користь культурних рослин.

Механізм дії Калібр 75

  1. Трибенурон-метил пригнічує ферментативні процеси, зупиняючи синтез альфа-амінокислот, що призводить до швидкої загибелі бур'янів. Зупинка поглинання поживних речовин і вологи бур'янами відбувається протягом 3-5 годин після обробки.
  2. Тифенсульфурон-метил проявляє високу гербіцидну активність проти всіх дводольних бур'янів, не пригнічуючи розвиток зернових культур. У складі гербіциду Калібр 75 посилює блокуючу дію на синтез валіну та ізолейцину (альфатических амінокислот).

Переваги гербіциду Калібр 75:

  • високий ступінь очистки діючих речовин;
  • знищує практично всі дводольні бур'яни, включаючи складновидалимі види;
  • вже через 3-5 годин після післясходової обробки, гербіцид повністю зупиняє розвиток бур'янів та поглинання ними вологи і поживних речовин з грунту;
  • не накопичується в грунті, виключаючи післядію на наступні культури в сівозміні.
"МакАгро" пропонує купити гербіцид Калібр 75 з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.