Каталог

Гербіцид Хаммер

Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами в посівах зернових
Код:224263
  • Гербіцид Хаммер
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
0.5 кг447400 грн/кг
Разом223700 грн
Кількість
ВиробникАльфаСмартАгро
Типпіслясходовий
ДРфлорасулам - 250 г/кг
АналогПріма
Для культурКукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
Проти бур'янівОднорічні та багаторічні дводольні, стійкі до 2.4-Д бур'яни, падалиця соняшника, стійкого до трибенурон-метилу
Для культурНорма витрати кг/га (кг/т)Період обробкиПроти бур'янів
Пшениця озима, Пшениця яра 0.02 - 0.025 Фаза 2-3 справжніх листків, до появи прапорцевого листка включно Однорічні та багаторічні дводольні, стійкі до 2.4-Д бур'яни, падалиця соняшника, стійкого до трибенурон-метилу
Кукурудза 0.02 - 0.025 Фаза 3-6 листків культури Однорічні та багаторічні дводольні, стійкі до 2.4-Д бур'яни, падалиця соняшника, стійкого до трибенурон-метилу

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Хаммер - високоселективний післясходовий препарат системної дії для захисту зернових культур від багаторічних та деяких однорічних дводольних бур'янів, включаючи стійкі до 2,4-Д. Оптимальний ефект досягається при використанні Хаммер по активно зростаючим бур'янам, при температурі 5-25°С.

Механізм дії Хаммер

Препарат містить флорасулам, в концентрації 250 г/кг препарату, його дія заснована на пригніченні ацетолактатсинтитази (ALS). Речовина швидко проникає в бур'яни через листя та кореневу систему, переміщаючись, як по ксилемі, так і по флоемі і концентрується в точках росту.

Пригнічення ферментативних процесів призводить до зупинки вироблення життєво важливих альфа-амінокислот. Вже через 180 хвилин після обробітку бур'яни повністю зупиняються в розвитку. Видимі симптоми ураження гербіцидом Хаммер проявляються протягом 1 тижня, загибель бур'янів настає протягом 30 днів з моменту внесення препарату.

Переваги гербіциду Хаммер

Препаративна форма гербіциду дозволяє значно збільшити термін зберігання і підвищити зручність у використанні Хаммер. Препарат є незамінним для боротьби з усіма видами підмаренника чіпкого, а також з бур'янами, стійкими до дикамба і 2,4-Д. Висока селективність дії забезпечує відсутність пригнічуючого ефекту на культурних рослинах.

Рекомендації по застосуванню:

  • не слід застосовувати гербіцид Хаммер на культурах, які перебувають у стресовому стані;
  • добре налаштований обприскувач є запорукою високої ефективності обробки рослин;
  • препарат слід обов'язково змішувати з прилипачем.
"МакАгро" пропонує купити гербіцид Хаммер з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.