Каталог

Гербіцид Гвардіан Тетра

Високоефективний досходовий та ранньопіслясходовий гербіцид на основі двох діючих речовин і антидоту, що дозволяють безпечно обробляти посіви соняшнику, кукурудзи та сорго
Код:54567
  • Гербіцид Гвардіан Тетра
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л29500 грн/л
Разом589700 грн
Кількість
ВиробникМонсанто (Monsanto)
Типконтактно-системний
ДРацетохлор - 450 г/л, тербутилазин - 214 г/л, фурілазол - 15 г/л
Для культурКукурудза, Соняшник, Сорго
Проти бур'янівОднорічні злакові та дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза 3.5 Фаза 1-3 справжніх листка культури, Обприскування грунту до появи сходів культури Однорічні дводольні і злакові бур’яни
Соняшник, Сорго 3.5 Обприскування грунту до появи сходів культури Однорічні дводольні і злакові бур’яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Гвардіан Тетра містить три діючі речовини, що забезпечують високу ефективність препарату проти поширених однорічних бур'янів у посівах соняшнику, кукурудзи та сорго. Не чутливий до погодних умов, тому може застосовуватися в періоди посухи і дощів. Досходове застосування гербіциду дозволяє повністю позбутися від бур'янів, забезпечуючи культурним рослинам відсутність конкуренції та оптимальне надходження поживних речовин. За заявою виробника, застосування Гвардіан Тетра до появи сходів дозволяє підвищити врожайність кукурудзи на 20%, порівняно з післясходовою обробкою посівів гербіцидами на основі нікосульфурону або форамсульфурону.

Механізм дії Гвардіан Тетра

  • Ацетохлор забезпечує виражену ґрунтову дію, пригнічуючи процес дихання клітин бур'янів. Проникає в рослини через коріння та паростки з верхнього шару грунту, в якому може зберігати гербіцидну активність до 3 місяців з дня внесення.
  • Тербутилазін володіє контактно-системною дією і здатний проникати, як через коріння, так і через листя. Речовина пригнічує бур'яни, блокуючи процес фотосинтезу.
  • Фурілазол - антидот, що виключає фітотоксичну дію на культурні рослини. Завдяки даній речовині с/г культури не відчувають стресу при поглинанні гербіциду Гвардіан Тетра з грунту або листям.

Переваги гербіциду Гвардіан Тетра

Препарат дозволений до застосування довсходово і в ранній післясходовий період на кукурудзі. Антидот у складі дозволяє використовувати гербіцид на всіх видах кукурудзи, без ризику накопичення шкідливих речовин в насінні. Ґрунтове внесення Гвардіан Тетра перед посівом насіння кукурудзи значно підвищує врожайність культури, так як рослини не конкурують за вологу, харчування і сонячне світло з бур'янами.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Гвардіан Тетра з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.