Каталог

Гербіцид Галаксі Ультра

Контактно-системний післясходовий гербіцид на основі бентазону і ацифлуорфену, призначений для очищення посівів сої від дводольних бур'янів
Код:464565
  • Гербіцид Галаксі Ультра
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
10 л82000 грн/л
Разом819800 грн
Кількість
ВиробникБайер (Bayer)
Типконтактно-системний
ДРацифлуорфен - 161.7 г/л, бентазон - 352.4 г/л
Для культурСоя
Проти бур'янівОднорічні дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Соя 1.5 - 2 Фаза 1-4 справжніх листків культури Однорічні дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Галаксі Ультра застосовується в посівах сої для знищення однорічних дводольних бур'янів, містить дві діючі речовини, що забезпечують контактну і системну дію препарату. Оптимальна температура повітря для застосування гербіциду - 15-18°C, швидкість вітру до 4 м/с. При обробці посівів у період тривалої посухи на рослинах сої можуть з'являтися жовті плями, але це ніяк не впливає на майбутню врожайність культури.

Механізм дії Галаксі Ультра

Різний принцип дії активних компонентів гербіциду забезпечує комплексну дію проти чутливих бур'янів, виключаючи розвиток резистентності:

  1. Бентазон - контактний пестицид, що проникає в листові пластини і блокує фотосинтез, в результаті чого, зелені частини бур'янів знебарвлюються і рослини гинуть.
  2. Ацифлуорфен володіє і контактною, і системним дією, може поглинатися корінням і листям, критично порушуючи процеси перетворення енергії, включаючи вироблення АТФ у клітинах бур'янів.

Переваги гербіциду Галаксі Ультра

Формула препарату ідеальна для впливу на різні види однорічних дводольних бур'янів. Дві діючі речовини гербіциду Галаксі Ультра вибіркові до рослин сої, але мають потужну уражаючу дію на складновидалимі бур'яни (щириця, паслін чорний, види амброзії, хрестоцвіті, падалиця соняшнику під Євро-Лайтнінг, падалиця ріпаку). При цьому, на наступний рік після обробки можна висівати будь-які сільськогосподарські культури, так як Галаксі Ультра не накопичується в грунті і не має післядії.

Обробку бур'янів рекомендовано проводити звичайними обприскувачами (при тиску від 2,5 до 3,5 атм) рано вранці. Виробник застерігає від використання гербіциду Галаксі Ультра в бакових сумішах з грамініцидами, мікродобривами та ПАРами.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Галаксі Ультра з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.