Каталог

Гербіцид Галаксі Ультра

Контактно-системний післясходовий гербіцид на основі бентазону і ацифлуорфену, призначений для очищення посівів сої від дводольних бур'янів
Код: 464565
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
10 л 82000 грн/л
Разом 819800 грн
Кількість
Виробник Байер (Bayer)
Для культур Соя
ДР ацифлуорфен - 161.7 г/л, бентазон - 352.4 г/л
Проти бур'янів Однорічні дводольні бур'яни
Тип контактно-системний
Для культур Норма витрати л/га (л/т) Період обробки Проти бур'янів
Соя 1.5 - 2 Фаза 1-4 справжніх листків культури Однорічні дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Галаксі Ультра застосовується в посівах сої для знищення однорічних дводольних бур'янів, містить дві діючі речовини, що забезпечують контактну і системну дію препарату. Оптимальна температура повітря для застосування гербіциду - 15-18°C, швидкість вітру до 4 м/с. При обробці посівів у період тривалої посухи на рослинах сої можуть з'являтися жовті плями, але це ніяк не впливає на майбутню врожайність культури.

Механізм дії Галаксі Ультра

Різний принцип дії активних компонентів гербіциду забезпечує комплексну дію проти чутливих бур'янів, виключаючи розвиток резистентності:

  1. Бентазон - контактний пестицид, що проникає в листові пластини і блокує фотосинтез, в результаті чого, зелені частини бур'янів знебарвлюються і рослини гинуть.
  2. Ацифлуорфен володіє і контактною, і системним дією, може поглинатися корінням і листям, критично порушуючи процеси перетворення енергії, включаючи вироблення АТФ у клітинах бур'янів.

Переваги гербіциду Галаксі Ультра

Формула препарату ідеальна для впливу на різні види однорічних дводольних бур'янів. Дві діючі речовини гербіциду Галаксі Ультра вибіркові до рослин сої, але мають потужну уражаючу дію на складновидалимі бур'яни (щириця, паслін чорний, види амброзії, хрестоцвіті, падалиця соняшнику під Євро-Лайтнінг, падалиця ріпаку). При цьому, на наступний рік після обробки можна висівати будь-які сільськогосподарські культури, так як Галаксі Ультра не накопичується в грунті і не має післядії.

Обробку бур'янів рекомендовано проводити звичайними обприскувачами (при тиску від 2,5 до 3,5 атм) рано вранці. Виробник застерігає від використання гербіциду Галаксі Ультра в бакових сумішах з грамініцидами, мікродобривами та ПАРами.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Галаксі Ультра з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.