Каталог

Гербіцид Альфа-Ефір

Післясходовий системний гербіцид комплексної дії на основі 2-етилгексилового ефіру, ефективний проти широкого спектру дводольних бур'янів в посівах зернових колосових культур і кукурудзи
Код:224488
  • Гербіцид Альфа-Ефір
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л27400 грн/л
20 л26600 грн/л
Разом137200 грн
Кількість
ВиробникАльфаСмартАгро
Типпіслясходовий
ДР2-етилгексиловий ефір - 850 г/л
АналогЕстерон
Для культурКукурудза, Овес, Пшениця озима, Пшениця яра, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Проти бур'янівОднорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза 0.7 - 0.8 Фаза 3-5 листків культури Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Тритикале 0.6 - 0.8 Від початку кущення до виходу в трубку культури Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Альфа-Ефір містить 2-етилгексиловый ефір і ефективний проти однорічних та багаторічних широколистих бур'янів у посівах пшениці, ячменю, кукурудзи та ін. Низька норма витрати на 1 гектар дозволяє значно знизити витрати на гербіцидну обробку сільськогосподарських посівів.

Механізм дії Альфа-Ефір

2,4-Д у вигляді ефіру швидко всмоктується та поширюється по структурі проблемних рослин. Накопичуючись в меристематичних тканинах, гербіцид Альфа-Ефір порушує важливі ферментативні процеси і засвоєння азоту, що викликає швидку зупинку розвитку та подальшу загибель бур'янів.

Переваги гербіциду Альфа-Ефір

Висока ступінь і швидкість поглинання ефіру клітинами рослин забезпечує зупинку розвитку вже через кілька годин після проведення обробки. Видимі симптоми ураження проявляються протягом доби після обприскування. Повна загибель бур'янів настає через 1-2 тижні, в залежності від виду рослини, фази розвитку і погодних умов.

Завдяки комплексному впливу, бур'яни не здатні виробити стійкість до діючої речовини гербіциду Альфа-Ефір, що забезпечує високу ефективність при обробці посівів препаратом кілька років поспіль. Використання гербіциду в баковій суміші з препаратами на основі сульфонілсечовини підвищує ефективність обробки посівів проти бур'янів.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Альфа-Ефір з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.