Каталог

Гербіцид Альфа-Бригадир

Післясходовий системний гербіцид на основі трьох діючих речовин, призначений для контролю однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів у посівах цукрових і кормових буряків
Код:224526
  • Гербіцид Альфа-Бригадир
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л55600 грн/л
Разом277800 грн
Кількість
ВиробникАльфаСмартАгро
Типпіслясходовий
ДРдесмедифам - 71 г/л, фенмедифам - 91 г/л, етофумезат - 112 г/л
АналогБетанал Експерт
Для культурСуниця, Буряк кормовий, Буряк цукровий
Проти бур'янівДеякі злакові бур'яни, Однорічні дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Буряк цукровий, Буряк кормовий 1 Перше обприскування у фазі сім’ядоль бур’янів, наступні обприскування – з інтервалом 1-2 тижня при появі нової хвилі бур’янів Однорічні дводольні бур'яни, Деякі злакові бур'яни
Суниця 1 Обприскування вегетуючих бур‘янів після збору врожаю Однорічні дводольні бур'яни, Деякі злакові бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Альфа-Бригадир успішно справляється з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами і призначений для післясходової обробки посівів буряків і суниці. За рахунок вмісту у складі трьох діючих речовин, препарат забезпечує комплексну дію і виключає розвиток стійкості у бур'янистих рослин.

Механізм дії Альфа-Бригадир

  • Десмедифам пригнічує ріст дводольних бур'янів від появи сходів до появи 3-4 листків. Дія заснована на пригніченні вироблення білка і рибонуклеїнової кислоти, що призводить до припинення клітинного поділу та загибелі бур'янів.
  • Фенмедифам має аналогічну дію на дводольні бур'яни, але також ефективний проти злакових до появи першого листка. Загибель бур'янів після контакту з фенмедифамом відбувається в результаті припинення процесу фотосинтезу. Візуально оцінити дію препарату можна вже через 4-7 днів після застосування.
  • Етофумезат поглинається корінцями і проростками бур'янів, речовина діє на світлову реакцію рослин, порушуючи реакцію Хілла.

Переваги гербіциду Альфа-Бригадир

Усі складові препарату безпечні для застосування на буряках і забезпечують високу ефективність знищення однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів. Інноваційна формула препарату дозволяє значно знизити норму витрати гербіциду Альфа-Бригадир на 1 гектар, що позитивно позначається на собівартості врожаю.

Обробку посівів бажано проводити в прохолодну літню погоду при температурі від 15 до 25°C. При даних умовах спостерігається максимальна ефективність діючих речовин Альфа-Бригадир. Виробник рекомендує вносити препарат у три прийоми по 1 л/га на ранніх стадіях вегетації бур'янів.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Альфа-Бригадир з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.