Каталог

Гербіцид Акріс

Високоефективний гербіцид на основі тербутилазину і диметенаміду-П, ефективний для знищення широкого спектру однорічних злакових і широколистих бур'янів
Код:424525
  • Гербіцид Акріс
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
10 л56000 грн/л
Разом560300 грн
Кількість
ВиробникБасф (Basf)
Типгрунтовий
ДРдиметенамід-П - 280 г/л, тербутилазин - 250 г/кг
Для культурКукурудза, Соняшник
Проти бур'янівОднорічні злакові та дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Соняшник 2.5 - 3 Обприскування грунту до появи сходів культури Однорічні злакові та дводольні бур'яни
Кукурудза 2.5 - 3 Обприскування грунту до появи сходів культури, Фаза 3-8 листків культури Однорічні злакові та дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Новий ґрунтовий гербіцид від компанії "Басф", призначений для забезпечення чистоти посівів кукурудзи та соняшнику від повного спектру однорічних бур'янів. Може використовуватися для післясходової обробки посівів кукурудзи у фазі 3-8 листків. Завдяки вмісту в складі диметенаміду-П, Акріс ефективний в умовах недостатнього зволоження грунту.

Механізм дії Акріс

Суспо-емульсія Акріс містить дві активні речовини, що забезпечують високий синергізм та гербіцидну активність проти більшості однорічних злакових та дводольних бур'янів:

  • Диметенамід-П належить до класу хлорацетанілідів, активно пригнічуює ферментативні процеси чутливих рослин. В результаті дії сповільнюється мітоз і відбувається порушення синтезу білка, що призводить до повної зупинки росту та розвитку бур'янів.
  • Тербутилазин надходить у рослини через кореневу систему і листя, загибель бур'янів наступає в результаті зупинки процесу фотосинтезу. Речовина ефективно пригнічує злісні бур'яни, такі як: канатник, амброзія і нетреба.

Переваги гербіциду Акріс

Ґрунтове внесення препарату дозволяє на тривалий період позбутися від бур'янів, дозволяючи культурним рослинам отримувати повноцінне харчування і вологу з ґрунту. Наявність достатнього рівня вологи в грунті не є критично важливим фактором для забезпечення високої ефективності гербіциду Акріс, що якісно підвищує рентабельність використання препарата у посушливих регіонах України.

У посівах кукурудзи гербіцид дозволений до застосування, як довсходово, так і у фазі 3-10 листків культури. На наступний рік після застосування Акріс можна вирощувати будь-які сільськогосподарські культури, оскільки препарат не має післядії.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Акріс з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.