Каталог

Гербіцид 2,4-Д Актив

Системний гербіцид післясходового застосування для боротьби з дводольними бур'янами
Код: 194113
Без комісії за накладений платіж
100% захист від підробок
Спеціальні ціни для ФГ
тип ціна наявність
10 л 21800 грн/л
Разом 218000 грн
Кількість
Виробник Хімагромаркетинг
Аналог Естерон
Для культур Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Сорго, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
ДР 2-етилгексиловий ефір - 850 г/л
Проти бур'янів Однорічні та багаторічні дводольні буряни
Тип післясходовий
Для культур Норма витрати л/га (л/т) Період обробки Проти бур'янів
Кукурудза 0.7 - 1 Фаза 3-5 листків культури Однорічні та багаторічні дводольні буряни
Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Просо, Жито 0.6 - 0.8 Обробка посівів у фазі кущіння культури Однорічні та багаторічні дводольні буряни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид 2,4-Д Актив - системний препарат, застосовується після сходів у посівах зернових та кукурудзи для боротьби з дводольними бур'янами. Чутливі до дихлорфеноксиоцтової кислоти рослини зупиняють розвиток і процеси росту вже через 3-5 годин після обробки, припиняючи конкуренцію з культурними рослинами за воду і поживні речовини в грунті.

Механізм дії

Препарат проникає в структуру рослини через зелену масу (листя, стебла, пагони) і накопичується в активно ростучих тканинах. 2,4-Д блокує біосинтез амінокислот і білків, в наслідок чого порушуються всі обмінні процеси в рослині і воно гине.

Переваги гербіциду 2,4-Д Актив

Препарат можна використовувати для обробки посівів вже при + 5°С, також він відрізняється підвищеною ефективністю при температурах від +5 до +10°С на відміну від інших гербіцидів на основі 2,4-Д. Одною з важливих переваг є його незамінність в регіонах з посушливим кліматом, так як 2,4-Д Актив ефективний при недостатній вологості грунту.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид 2,4-Д Актив з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.