З 1 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 10%!
Каталог

Фунгіцид Чарівник

Трикомпонентний фунгіцид комплексної дії
Код:407188
  • Фунгіцид Чарівник
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
1 кг150000 грн/кг
156200 грн
Разом150000 грн
Кількість
ВиробникПрезенс технолоджи (Presence technology)
Типсистемний
ДРдиметоморф - 115 г/кг, манкоцеб - 525 г/кг, металаксил-М - 75 г/кг
АналогАкробат+Радоміл
Для культурВиноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий
Проти хворобАльтернаріоз, Мілдью, Пероноспороз, Фітофтороз

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Фунгіцид Чарівник - трикомпонентний системний препарат інноваційного принципу дії, поставляється у вигляді водорозчинного порошку. Здатний проявляти захисну і лікувальну дію, ефективний для використання на овочевих культурах та ріпаку (озимому та ярому).

Механізм дії

За рахунок трьох діючих речовин, фунгіцид Чарівник здатний потужно впливати на патогени небезпечних захворювань с/г культур без розвитку в них резистентності:

  1. Металаксил - системний фунгіцид, забезпечує тривалий і стійкий захист, пригнічуючи вироблення всіх видів рибонуклеїнової кислоти, що призводить до порушення процесів непрямого поділу клітин патогену. Речовина має, як захисну, так і куративну (лікувальну) дію.
  2. Манкоцеб має контактну дію, попереджаючи проникнення в рослини небезпечних патогенів. Впливає на ферментацію, порушуючи біохімічні процеси всередині клітин патогенів, в результаті чого, спороношення зупиняється.
  3. Диметоморф володіє потужним системним протиспороутворюючим єффектом і швидко поглинається рослиною.

Переваги фунгіциду Чарівник

Основною перевагою препарату є потужний і швидкий стоп-ефект, так як практично відразу після обробки рослин розвиток патогенів зупиняється. Тривалий ефект, низька норма витрати і зручна препаративна форма фунгіциду Чарівник дозволяють значно знизити вартість обробок сільськогосподарських культур.

"МакАгро" пропонує купити фунгіцид Чарівник з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.